0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

بالش

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یکی از مهمترین اجزای یک کالای خواب بالش هست که اگر از نوع نامرغوب ان استفاده شود قطعا آزاردهنده خواهد بود زیرا بالش ارتباط زیادی با کیفیت خواب ما دارد.

تو مجوعه ویستا کالا تنوع بالایی از بالش طبی و ساده  با کیفیت های بسیار بالا وجود دارد که شما می توانید بدون واسطه با قیمتهای اقصادی تهیه و استفاده فرمایید.

 

نکاتی که در استفاده از بالش مهم هست و باید مورد توجه باشد به شرح زیر میباشد .

 

بالش های موجود تو بازار به سه دسته ،  (طبیعی یا پنبه ای ،الیاف توپی شکل و الیاف رشته ای یا میکرو فایبر ) نرم(هتلی) ، سفت، و متوسط تقسیم می شوند که شما با توجه به سلیقه شخصی خودتون میتوانید مورد مناسب خودتون رو تهیه کنید

معمولا مورد توجه ترین بالش ها و پرطرفدار ترین های آن ها بالش های نرم و هتلی هستنند که از درصد نرمی مناسبی برخوردار هستنند و تجربه خوابی آرامبخش و لذت بخش رو برای شما فراهم میسازند .بالش های طبی نیز برای اشخاصی که روی نایحه گردن خود جراحی داشنند و یا از این نقظه ( گردن ) دچار ناراحتی هستنند پیشنهاد می شود .

 

 

علت محبوبیت بالش های نرم هتلی در چیست؟!                

 

 بالش های نرم هتلی بدلیل تولید شدن از الیاف رشته ای یا میکرو فایبر از درصد نرمی بسایر مناسبی برخوردار هستنند و همین موضوع باعث شده که این نوع سبک از بالش ها مورد توجه اکثریت عموم مردم قرار بگیرد .البته در خرید  بالش های هتلی یا نرم هم کیفیت متریال استفاده شده در آن و نوع جنس پارچه و برند آن نکات مهمی هستنند که  هم در طول عمر محصول دخیل هست و اصالت آن  که با خرید از یه فروشگاه معتبر میتوان از تمامی این موارد اطمینان حاصل کرد .

 

تو مجموعه ویستا کالا با خیالت راحت و با اطمینان خاطر میتونید محصول مورد نظر خود را برسی و تهیه فرمایید .برای مشاوره و راهنمایی نیز برای انتخاب بهتر میتوانید با مشاوران ما با راه های ارتباطی موجود در سایت در ارتباط باشین .

                                                       

نمایش همه
علاقه مندی ها ()