+982166297692 0992-54-55-993 0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

جاکفشی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

داخل منزل  فضای مناسبی برای قرار دادن کفش ها نیست زیرا کفش ها آلودگی و همچنین جلوه ظاهری بدی را ایجاد میکنند. فضای بیرونی منازل بخصوص در آپارتمان ها برای قرار دادن کفش ها کاملا ایده آل هستند اما  اگر قرار باشد این کفش ها بصورت پراکنده در مقابل درب ورودی قرار داشته باشند فضای بسیار بدی را ایجاد میکنند. جا کفشی از بهترین وسایل برای نگهداری کفش ها محسوب میشود و میتواند علاوه بر ایجاد جلوه ظاهری مناسب از آسیب و یا به سرقت رفتن کفش ها نیز جلوگیری به عمل آورد. در گذشته جا کفشی ها به صورت ساده طراحی میشدند که با گذشت زمان از شکل ساده خود خارج شده و در طراحی آنها از سبک های مدرن و کلاسیک بهره گرفته میشود که خود میتواند به نوعی موجب زیبایی پاگرد و فضای راه پله ها باشد. جا کفشی ها معمولا از چوب در ساخت خود بهره میبرند که این چوب زیبایی آنها را چندین برابر میکند و همچنین با وزن کمتری که دارند حمل آسانتری را به ارمغان می آورند.

جاکفشی

خرید و فروش انواع جا کفشی

جا کفشی ها مدل های بسیار متنوعی دارند که متناسب با سلایق گوناگون طراحی و تولید شده اند. خریدار همواره تمایل دارد تا فروشگاه هایی را برای خرید انواع جا کفشی انتخاب کند که متنوع ترین مدل ها را در اختیار داشته باشد. فروشگاه های حضوری به دلیل محدودیت در فضا  نمیتوانند مدل های متعددی از جا کفشی را  در معرض دید قرار دهند اما فروشگاه هایی که خرید  فروش انواع جا کفشی به صورت اینترنتی را انجام میدهند چنین امکانی را ایجاد کرده اند و به راحتی میتوانید جاکفشی در زیباترین مدل ها را مشاهده و سپس انتخاب و خریداری نمایید.

قیمت جا کفشی

یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه هایی که قیمت جا کفشی را بسیار مناسب و مقرون بصرفه در نظر گرفته است فروشگاه ویستا کالا میباشد که از فروشگاه های عرضه اینترنتی انواع محصولات خانگی در کشور میباشد. 

اگر به کیفیت و زیبایی جاکفشی اهمیت زیادی میدهید و همچنین به دنبال فروشگاهی هستید که مدل های متنوعی از جا کفشی را بفررش برساند پیشنهاد میکنیم تا فروشگاه ویستا کالا که یکی از فروشگاه های برتر در زمینه فروش و عرضه انواع جاکفشی و همچنین تخت خواب میباشد را انتخاب نمایید.

یکی از وسایلی که در منازل برای نگهداری از کفش ها مورد استفاده قرار میگیرد و میتوانید کفش های خود را  در آن و کاملا سالم  نگهداری کنید جاکفشی میباشد. جاکفشی امکان نگهداری کفش ها در بهترین شرایط را برای منازل و در مجاورت درب ورودی فراهم می آورد. جا کفشی در انواع و اقسام گوناگونی تولید و بفروش میرسد که با توجه به نیاز خود میتوانید جاکفشی مناسب را خریداری نمایید. در ساخت جاکفشی معمولا از چوب استفاده میشود که نوع چوب نیز میتواند متفاوت باشد و در این بین بهتر است جاکفشی که از بهترین نوع چوب تولید شده است را تهیه نمایید. نه تنها چوب به کار رفته در ساخت جاکفشی بلکه اتصالات آن نیز مهم است و باید کیفیت اتصالات به کار رفته در ساخت جاکفشی نیز مد نظر قرار گیرد.

ابعاد جا کفشی را مد نظر قرار دهید

یکی از مهمترین نکاتی که برای خرید جاکفشی باید مد نظر قرار دهید ابعاد آن است و باید بر اساس نیاز خود جاکفشی را تهیه نمایید که ابعاد مناسبی داشته باشد. جا کفشی ها در ابعاد گوناگوتی تولید میشوند که برخی از آنها ابعاد بزرگ و برخی دیگر متوسط و یا کوچک هستند. جاکفشی های بزرگ برای خانواده هایی که پر جمعیت هستند کاملا ایده آل میباشد و میتوان تعداد کفش های بیشتری را درون آنها جای داد. ارتفاع قفسه ها و همچنین عمق آنها در هنگام خرید باید مد نظر و مورد بررسی قرار گیرد و جا کفشی هایی را تهیه نمود که امکان قرار دادن کفش ها در کنار یکدیگر را به راحتی فراهم کرده باشد. برای خرید جاکفشی در ابعاد گوناگون پیشنهاد میکنیم تا فروشگاه ویستا کالا را انتخاب نمایید.

تا جای ممکن جا کفشی سبک را انتخاب و خریداری کنید

یکی از مهمترین نکاتی که برای خرید جاکفشی بخصوص مستاجران باید به آن توجه داشته باشند وزن جاکفشی میباشد. جا کفشی ها از دسته وسایلی هستند که ممکن است نیاز به جابجایی از نقطه ای به نقطه ای دیگر و یا از منزلی به منزل دیگر داشته باشند که از این رو باید جا کفشی که از وزن مناسبی برخوردار باشد را انتخاب و خریداری نمایید. برخی از جا کفشی ها سنگین هستند که در نتیجه جا بجا کردن آن ها کاری دشوار خواهد بود و باید انرژی زیادی را نیز برای جابجایی‌ آنها صرف نمایید. این وزن بالای جاکفشی ها به دلیل متریال به کار رفته در ساخت آنها میباشد و نوع چوب و اتصالات باعث میشوند تا وزن بالایی پیدا کند. قبل از خرید جاکفشی میتوانید وزن آنرا از فروشنده جویا شوید و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنید. 

اتصالات جاکفشی اهمیت زیادی دارند

اتصالات یکی از مهمترین بخش های هر جا کفشی هستند و میتوانند استحکام جا کفشی را تا جد زیادی تضمین کنند. در هنگام خرید جاکفشی سعی کنید تا نسبت به اتصالاتی که در ساخت آن به کار رفته است اطلاعاتی را بدست آورید. لولاها ، میخ ها، چسب و دیگر اتصالات هر یک میتوانند در استحکام آن تاثیر زیادی داشته باشند. اتصالات به کار رفته در ساخت جاکفشی ابتدا و قبل از هر چیز باید در برابر فشاری که به آنها وارد میشود مقاوم باشند و فرسوده نشوند. همچنین باید طول عمر بالایی نیز داشته باشند تا بعد از گذشت سالها با مشکل مواجه نشوند. فرسایش و عمر کوتاه اتصالات باث میشود تا شما مجبور به خرید یک جاکفشی‌ دیگر شوید زیرا اتصالات به کار رفته در ساخت آن را ممکن است نتوانید بیابید و یا بطور کلی این اتصالات غیر قابل تعویض باشند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()