021-66297692 0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

میز تلفن

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دیگر کمتر منزل مسکونی را میتوان یافت که از یک خط تلفن برخوردار نباشد. امروزه در کشور ما تمامی منازل مسکونی به تلفن مجهز شده اند که البته این تلفن نیز به یک میز برای نگهداری و دسترسی آسان نیز نیاز دارد. میز تلفن بهترین گزینه برای نگهداری از تلفن میباشد. برخی از خانواده ها اهمیت چندانی به استفاده از میز تلفن نمیدهد و این وسیله ارزشمند را در گوشه ای از خانه رها میکنند که این موضوع در خراب شدن تلفن تاثیر زیادی دارد و همچنین جلوه ظاهری بسیار بدی را نیز بوجود می آورد. میزهای تلفن در مدل های بسیار متنوعی تولید میشوند که اغلب آنها از چوب در ساخت خود بهره برده اند و همین چوب نیز باعث شده تا  جلوه بسیار زیبایی پیدا کنند. چوب و شیشه از دو متریالهای بسیار پر کاربرد در ساخت میز تلفن هستند که بصورت ترکیبی نیز بکار میروند.

میز تلفن

خرید و فروش انواع میز تلفن

فروشگاه هایی که روش های سنتی و قدیمی خرید و فروش انواع میز تلفن را در پیش گرفته اند امکان خرید را تنها برای برخی افراد که در آن محدوده زندگی و یا تردد میکنند فراهم آورده است. اما فروشگاه هایی در مقابل وجود دارند که خرید و فروش انواع میز تلفن را بصورت غیر حضوری و اینترنتی برای مشتریان در نظر گرفته اند و مشتری نیز میتواند بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی و در هر زمان خرید خود را انجام دهد. خرید و فروش انواع میز تلفن به صورت اینترنتی این مزیت را ایجاد میکند تا در هزینه ها و همچنین انرژی انسانی صرفه جویی بعل آید.

قیمت میز تلفن

عوامل زیادی وجود دارند که در قیمت میز تلفن تاثیر گذار هستند که البته مهمترین عامل در افزایش قیمت متریالی است که در ساخت آن استفاده شده است. ابعاد میز تلفن و همچنین نقوشی که بر روی چوب آن حک شده اند نیز میتواند تاثیر زیادی بر روی قیمت آن داشته باشد و در حال حاضر برخی میزهای کلاسیک وجود دارند که از قیمت بالایی برخوردار هستند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()