0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

کفی تخت خواب

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع کفی
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یکی از مهمترین بخش های هر تخت خوابی کفی آن میباشد. کفی تخت خواب از جمله بخش های تخت محسوب میشود که فشار زیادی را متحمل میشود و از همین رو جنس کفی و مقاومت آن اهمیت بسزایی پیدا میکند. در ساخت کفی تخت خواب معمولا از چوب و همچنین فلز استفاده میشود که در تحت های خانگی چوب بیشترین کاربرد را به خود اختصاص داده است. ضخامت کفی تخت خواب را در هنگام خرید همواره باید مد نظر قرار دهید زیرا هر چه ضخامت کفی بیشتر باشد در نتیجه مقاومت آن نیز در برابر فشار بیشتر خواهد بود. کفی تخت خواب همچنین در سایزبندی های مختلفی تولید میشود که باید متناسب با تخت خود بهترین سایز را انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید که کفی های تخت خواب باید سایزی کوچکتر از سایز اصلی تخت داشته باشند. 

کفی تخت خواب

خرید و فروش انواع کفی تخت خواب

کفی های تخت خواب را کمتر فروشگاهی بفروش میرساند و در صورت فروش نیز ممکن است تنها چند مدل کفی را بفروش برسانند که این موضوع محدودیت هایی را برای خرید پیش روی مشتری قرار میدهد. از جمله فروشگاه هایی که در زمینه خرید و فروش انواع کفی تخت خواب فعالیت میکند و مدل های متعددی از کفی ها را متناسب با تخت بفروش میرساند فروشگاه ویستا کالا از فروشگاه های عرضه محصولات خانگی در کشور میباشد.  این فروشگاه با فروش اینترنتی خود توانسته کل کشور را تحت پوشش در آورد و به راحتی میتوانید خرید خود را انجام دهید.

قیمت کفی تخت خواب

قیمت کفی تخت خواب با توجه به چوبی و یا فلزی بودن و همچنین ضخامت آنها متفاوت خواهد بود و هر چه از متریال های مرغوب تری در ساخت بهره برده باشند در نتیجه قیمت آنها افزایش خواهد یافت. برای خرید کفی با بهترین قیمت فروشگاه ویستا کالا را در اولویت قرار دهید.

برای خرید بهترین نوع کفی تخت و انواع تخت خواب در مدل های  مختلف دیگر نیازی نیست تا فروشگاه های زیادی را زیر  و رو کنید و به آسانی میتوانید خرید خود را از فروشگاه ویستا کالا که یکی از فروشگاه های غیر حضوری و اینترنتی میباشد تهیه نمایید. این فروشگاه مجموعه ای از بهترین و متنوع ترین کفی های تخت و کفی تخت را گرد آوری نموده که با توجه به سلیقه و نیاز خود میتوانید  بهترین انتخاب را از این فروشگاه داشته باشید.

هر تخت خوابی از یک کفی برخوردار است که در قسمت زیرین آن واقع شده است و از بخش های مهم تخت نیز محسوب میشود.  کفی تخت اول از هر چیز باید کیفیت بالایی داشته باشد تا بتواند فشار و وزن وارد شده به خود را به راحتی تحمل کند. برخی از کفی ها چندان کیفیتی ندارند اما با قیمت پایینی به فروش میرسند که این کیفیت پایین میتواند عمر کوتاه تر را نیز برای کفی به همراه داشته باشد. برای  خرید کفی تخت خواب به جای آنکه بر روی قیمت متمرکز شوید بهتر است تا کیفیت آنرا بررسی کرده و کفی با بالاترین کیفیت را تهیه نمایید.

خرید کفی تخت از نوع جکدار بهترین گزینه برای فضاهای کوچک

یکی از مشکلاتی که مالکان خانه های کوچک با آن مواجه هستند عدم فضای کافی برای قرار دادن وسایل اضافی میباشد. یکی از راه حل هایی که برای این دسته از ساختمان ها برای قرار دادن وسایل اضافی وجود دارد استفاده از کفی تخت جکدار میباشد. کفی تخت جکدار میتواند امکان قرار دادن وسایل مختلف درون تخت را فراهم می آورد و  دیگر با مشکل کمبود جا نیز مواجه نخواهید بود. پیشنهاد میشود تا از فضای کم موجود در اتاق به سطوح آمده اید و نمیدانید که وسایل خود را در چه قسمت از منزل نگهداری کنید پیشنهاد میکنیم تا کفیتخت جکدار را خریداری کنید و از مزیت های آن برای نگهداری از وسایل آن هم با دسترسی آسان بهره مند شوید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()