0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

تخت خواب دو طبقه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یکی از بهترین تخت هایی که برای استراحت دو نفر و برای فضاهای کوچک کاملا مناسب و ایده آل میباشد تخت خواب دو طبقه میباشد. تخت خواب دو طبقه ابعاد کمتری نسبت به تخت های دو نفره اشغال میکند اما فضایی را برای استراحت به همان اندازه برای دو نفر فراهم می‌آورد. تخت خواب دو طبقه برای اتاق کودکان بسیار ایده آل میباشد و دیگر نیازی نیست تا اتاقی را برای هر یک از کودکان اختصاص داد. استحکام تخت خواب دو طبقه بسیار مهم است زیرا هر یک از تخت ها بر روی یکدیگر قرار گرفته اند که این موضوع دوام آنها را تا حد زیادی حائز اهمیت کرده است. همچنین اتصالات تخت باید از نوع بسیار با کیفیت انتخاب شده باشند تا بتوانند وزن فرد را تحمل کرده و همچنین تخت پس از مدتی به سر و صدا نیفتد.

تخت خواب دو طبقه

خرید و فروش انواع تخت خواب دو طبقه

یکی از مشکلاتی که همواره پیش روی خریداران تخت وجود داشته است عدم تنوع در مدل های تخت میباشد. فروشگاه هایی که خرید و فروش انواع تخت خواب دو طبقه به صورت اینترنتی را انجام میدهند مدل های متنوعی از تخت را در برای فروش موجود دارند که میتوانید به این فروشگاه ها مراجعه کرده و مدل مناسب را سفارش دهید. فروشگاه ویستا کالا نیز با توجه به سلایق گوناگون مدل های متنوع و بسیار زیبایی از تخت خواب های دو طبقه را بفروش میرساند که میتوانید بصورت غیر حضوری و اینترنتی این تخت ها را سفارش داده و در محل دریافت نمایید.

قیمت تخت خواب دو طبقه

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شده کیفیت تخت های دو طبقه بسیار مهم است که به همین دلیل قیمت تخت خواب دو طبقه متاثر از کیفیت متغیر خواهد بود. قیمت تخت خواب دو طبقه همچنین بر اساس طرح و مدل آن نیز متغیر است. فروشگاه ویستا کالا قیمت تخت خواب های دو طبقه موجود در فروشگاه را با توجه به فروش بالا بسیار مناسب و ایده آل در نظر گرفته است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()