0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

تخت خوابگاهی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

در هر فضا و مکانی نمیتوان از تخت های معمولی برای استراحت استفاده نمود و کمبود فضا و همچنین شرایط به شما امکان استفاده از این تخت ها را نخواهد داد. فضاها و اماکن عمومی مانند پادگان ها و یا خوابگاه ها وجود دارند که باید به تخت خوابگاهی تجهیز شوند. تخت خوابگاهی همانطور که از نامش نیز پیداست از جمله تخت های مخصوص برای خوابگاه ها و از این دست اماکن میباشد. تخت خوابگاهی که معمولا فلزی نیز میباشد از کیفیت بدنه بسیار محکمتری نسبت به تخت های معمولی برخوردار است و همین موضوع باعث شده تا با استفاده مداوم و همچنین جابجایی های مکرر به هیچ وجه آسیب نبیند. همچنین این بدنه محکم تخت های خوابگاهی امکان استفاده از آنرا برای افراد سنگین وزن نیز فراهم کرده است. تخت های خوابگاهی بصورت یک و دو طبقه تولید میشوند که بنا به تعداد افرادی که قصد استفاده از تخت ها را دارند و تراکم جمعیت میتوانید تخت مناسب را تهیه نمایید.

تخت خوابگاهی

خرید و فروش انواع تخت خوابگاهی

برای تهیه تخت های خوابگاهی باید به فروشگاه هایی مراجعه نمایید که در زمینه خرید و فروش انواع تخت خوابگاهی فعالیت میکنند. هر فروشگاهی این دست تخت ها را موجود ندارد که همین موضوع خرید این تخت ها را کمی مشکل کرده است. شما میتوانید فروشگاهی را انتخاب کنید که خرید و فروش انواع تخت خوابگاهی را بصورت اینترنتی انجام میدهد. فروشگاه ویستا کالا از بهترین فروشگاه های خرید و فروش انواع تخت خوابگاهی میباشد که میتوانید با انتخاب این فروشگاه بهترین و با کیفیت ترین تخت را سفارش دهید.

قیمت تخت خوابگاهی

قیمت تخت خوابگاهی بر اساس نوع تخت که میتواند یک طبقه و یا دو طبقه باشد متفاوت است و به طبع نوع دو طبقه آن قیمت بالاتری دارد. همچنین کیفیت نیز در قیمت تخت خوابگاهی تاثیر گذار است و تخت های با کیفیت را باید با قیمت بالاتری خریداری کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()