0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

تشک خواب تک نفره

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع تشک
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

همانطور که تخت خواب ها بصورت یک و دو نفره تولید میشود تشک آنها نیز به صورت یک و دو نفره تولید میشود. تشک خواب تک نفره برای تخت هایی مناسب است که از نوع یک نفره هستند و میتوانند تنها یک نفر را بر روی خود جای دهند. تشک خواب تک نفره در دو سایز تولید و بفروش میرسد که یک نوع آن برای افراد درشت هیکل و نوع دیگر نیز برای افراد با جثه معمولی مناسب میباشد. تشک خواب تک نفره مناسب برای افراد معمولی که در هتل ها و مراکز اقامتی نیز کاربرد زیادی دارد از طول دو متر و عرض نود سانتی متر بهره میبرند اما در مقابل تشک های تک نفره ای نیز وجود دارند که برای افراد درشت هیکل مناسب بوده و از طول دو متر و عرض صد و بیست سانتی متر بهره میبرند. یک فرد با جثه درشت به راحتی میتواند بر روی این تشک ها به استراحت بپردازد.

تشک خواب تک نفره

خرید و فروش انواع تشک خواب تک نفره

با توجه به اینکه دسترسی به فروشگاه های عرضه انواع تشک آن هم تشک های استاندارد و با کیفیت چندان فراهم نیست فروشگاه ویستا کالا اقدام به خرید و فروش انواع تشک خواب تک نفره به صورت اینترنتی نموده است و دیگر نیازی به خروج از منزل و یا ترک محل کار برای خرید تشک نخواهید داشت. فروشگاه ویستا کالا از فروشگاه های عرضه انواع تشک خواب تک نفره بصورت آنلاین و اینترنتی است که متنوع ترین و با کیفیت ترین تشک ها را نیز بفروش میرساند. در هر زمان از شبانه روز میتوانید با بررسی اطلاعات کامل تشک سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت تشک خواب یک نفره

تشک های خواب یک نفره در مدل های مختلفی بفروش میرسند که هر یک از لحاظ ابعاد، راحت بودن و همچنین کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند. قیمت تشک خواب یک نفره بر اساس این عوامل متغیر خواهد بود و باید به این موضوع توجه داشته باشید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()