0992-54-55-993 0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

میز LCD

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

با پیدایش و ورود تلویزیون های بزرگ و ال سی دی به منازل میزهای تلویزیون نیز با تحولات اساسی مواجه شدند و از لحاظ ساختار و همچنین شکل ظاهری با میزهای نسل قدیم به طور کلی متفاوت میباشند. میز تلویزیون یا همان میز LCD از ابعاد به مراتب بزرگتری برخوردار است که البته باید نسبت به تلویزیون خود میزی با ابعاد متناسب تهیه نمود. میز LCD از متریال های متفاوتی تولید میشود که  در این  بین باید به  پر کاربردترین این متریال ها یعنی چوب و شیشه اشاره نمود که زیبایی منحصر بفردی را نیز برای میز ایجاد میکنند. همچنین در برخی از میزهای تلویزیون از دو متریال چوب و شیشه به صورت ترکیبی نیز استفاده میشود که این دو میتوانند در کنار یکدیگر جلوه بی بدیلی را خلق کنند. میز ال سی دی در دو نوع مدرن و کلاسیک نیز تولید میشود که در نوع کلاسیک بیشتر از چوب به دلیل اینکه فضای گرمی را ایجاد میکند استفاده میشود و در میزهای تلویزیون مدرن نیز از شیشه و یا بصورت ترکیبی از چوب و شیشه استفاده میشود.

میز LCD

خرید و فروش انواع میز LCD

خرید و فروش انواع میز LCD  و در زیباترین مدلها توسط فروشگاه ویستا کالا بصورت اینترنتی انجام میشود و میتوانید با بررسی و انتخاب میزهای متناسب با تلویزیون و دکوراسیون خود زیباترین دکور را برای منزل خود ایجاد کنید. خرید و فروش انواع میز LCD در این فروشگاه  با قیمت های بسیار مناسب در حال انجام است و میتوانید با  هر بودجه ای بهترین میز را سفارش دهید.

قیمت میز LCD

در قیمت میز تلویزیون عوامل متعددی تاثیر گذار هستند که از این عوامل باید به چوبی و شیشه ای بودن میز و همچنین مدرن و یا کلاسیک بودن آنرا نام برد. به طبع میزهایی که در ساخت خود از متریال های مرغوب بهره برده اند و زیباتر هستند قیمت بالاتری خواهند داشت.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()