0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

کفی تخت جکدار

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع کفی
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه ویستا کالا از جمله فروشگاه های عرضه انواع تخت و کفی تخت جکدار در کشور میباشد که فعالیت خود را سالها پیش آغاز نمود و از ابتدای شروع به فعالیت خود نیز تنها محصولاتی را عرضه نموده که چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ قیمت کاملا مناسب و ایده آل مشتری میباشند.

تخت خواب یکی از وسایل موجود در منزل میباشد که برای استراحت و خواب روزانه کاملا مناسب و ایده  آل و میتواند خوابی راحت و آرام را نیز به ارمغان بیاورد.  هر تخت خوابی از یک کفی در قسمت زیرین خود و زیر تشک برخوردار است که این کفی  میتواند از فلز و یا چوب باشد. برخی از افراد و خانواده ها تمایل دارند تا قسمت تحتانی تخت خواب خود را به نگهداری از برخی وسایل اختصاص دهند که اتفاقا در صورتیکه از کفی تخت جکدار استفاده نمایید میتوانید از این فضا تا حد زیادی برای نگهداری از وسایل خود استفاده نمایید. کفی تخت جکدار برای افرادی که برای نگهداری از وسایل بخصوص وسایل اضافه خود با کمبود جا مواجه هستند میتواند این امکان را بوجود آورد تا وسایل خود را در آن قرار داده و نگهداری کنند.

 کفی تخت جکدار

کفی تخت جکدار دسترسی به وسایل را تا حد زیادی آسان میکند

یکی از ویژگی هایی که با استفاده از کفی تخت جکدار ایجاد میشود دسترسی آسان به  وسایل میباشد. نحوه باز و بسته شدن کفی به لطف استفاده از جک ها تا حد زیادی آسان خواهد شد و هر زمان که به وسایل موجود  در تخت نیاز داشتید میتوانید این قسمت را باز و وسایل مورد نیاز خود را بردارید.  شاید باز و بسته کردن کفی تخت در صورتیکه از جک برخوردار نباشد تا حد زیادی دشوار شود اما در صورتیکه از کفی تخت جکدار استفاده نمایید این کار تا حد زیادی آسان خواهد شد و دیگر نیازی به اعمال فشار زیادی برای باز  و بسته کردن این بخش وجود نخواهد داشت. به آرامی و تنها با فشار انگشتان کفی تخت باز خواهد شد و فشاری که برای کفی های بدون جک نیاز است برای باز کردن این کفی ها وجود نخواهد داشت.

کفی تخت جکدار بهترین گزینه برای اتاق های کوچک

برخی از منازل به دلیل متراژ کم خود فضای کمی را نیز برای قرار دادن وسایل درون اتاق در اختیار دارند که همین موضوع مشکلاتی را نیز برای آن ها ایجاد کرده است. این اتاق ها تنها گنجایش یک سری وسایل ضروری را دارند و امکان قرار دادن وسایل دیگری در آنها وجود ندارد. یکی از بهترین گزینه ها برای این دسته از منازل کفی تخت جکدار میباشد که اجازه میدهد تا وسایل زیادی را بتوان درون بخش تحتانی تخت قرار داد و از فضای موجود نهایت استفاده را نمود. وسایل زیادی را با توجه به ابعاد تخت میتوان به لطف کفی تخت جکدار درون تخت قرار داد. در آپارتمان های نقلی و کوچک میتوان از کفی تخت جکدار استفاده نمود و فضایی را برای قرار دادن وسایل درون تخت در نظر گرفت.

کفی تخت جکدار و کاهش وزن تخت

کفی تخت جکدار یک مزیت بزرگ را برای تخت ها ایجاد میکند و آن هم جابجایی  آسان آن به لطف وزن کم میباشد. زمانی که از کفی تخت جکدار استفاده میشود قسمت تحتانی تخت به طبع باید برای قرار گیری وسایل خالی بماند که این خالی ماندن فضا باعث میشود تا وزن کمی نیز پیدا کند و جابجایی آن تا حد زیادی آسان شود. در واقع با استفاده از کفی تخت جکدار نه تنها میتوانید فضایی خالی  برای قرار دادن وسایل درون تخت ایجاد کنید، وزن آنرا نیز تحت تاثیر قرار داده و تا حد زیادی خواهید کاست که در نتیجه جابجایی آن نیز تا حد زیادی تسهیل شده و انرژی زیادی را صرف نخواهید کرد.

کفی تخت جکدار در انواع و اقسام گوناگونی تولید میشود که باید متناسب با تخت خود بهترین جک را انتخاب و خریداری نمایید. جنس کفی تخت جکدار باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و در باز و بسته شدن های مداوم و همچنین فشاری که به آن بر اثر وزن وارد میشود مقاومت خوبی را از خود نشان دهد و با مشکلی مواجه نگردد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()