0992-54-55-992 : شماره تماس های مستقیم
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

کفی تخت دونفره

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع کفی
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه ویستا کالا انواع  و اقسام تخت و کفی تخت دونفره با بالاتری کیفیت و مناسب ترین قیمت را بفروش میرساند و با توجه به اینکه همواره به رضایت مشتریان خود اندیشیده است قیمت محصولات خود را نیز تا حد زیادی مناسب در نظر گرفته و میتوانید با انتخاب این فروشگاه هزینه های خود را نیز علاوه بر دیگر مزایایی که به دست می آورید بکاهید.

تخت ها مکان بسیار مناسبی را برای استراحت  در طول روز فراهم می آورند و امروزه نیز بسیاری از مردم با کنار گذاشتن روش های سنتی و قدیمی از تخت برای استراحت روزانه خود استفاده میکنند. تخت ها از اجزای مختلفی برخوردار هستند که یکی از این اجزا کفی تخت میباشد. تخت های دو نفره که از تخت های محبوب نیز هستند از کفی تخت دونفره بهره میبرند که در ساخت آنها  اغلب از فلز استفاده میشود واستحکام و دوام بالایی دارد. در خرید کفی تخت دونفره باید به مواردی توجه داشته باشید تا بتوانید کفی مناسب را نیز تهیه کنید.

 کفی تخت دو نفره

کیفیت را برای خرید کفی تخت دونفره لحاظ کنید

از مهمترین نکاتی که باید برای خرید کفی تخت دونفره به آن توجه داشته باشید کیفیت کفی میباشد. کیفیت کفی بخصوص برای تخت های دو نفره بسیار مهم هستند زیرا ابعاد بزرگ تری نسبت به کفی تخت های یک نفره دارند که همین موضوع اهمیت کیفیت آنها را دو چندان میکند. کفی تخت دونفره باید بتواند فشار و وزنی که به آن وارد میشود را به خوبی تحمل کند و با تغییر شکل مواجه نشود. تغییر شکل و یا ترک خوردن یکی از مشکلاتی است که برای کفی تخت دونفره ایجاد میشود و در صورتیکه موفق به  خرید کفی تخت دونفره با کیفیت شوید دیگر با چنین مشکلاتی مواجه نخواهد شد و کیفیت آن به خوبی حفظ میشود که در نتیجه نیازی به تعویض کفی نیز وجود ندارد. البته کفی تخت دونفره چوبی از آسیب پذیری بیشتری برخوردار هستند و کفی های فلزی میتوانند مقاومت بیشتری را از خود نشان دهند و با مشکلی روبرو نگردند. قدرت انعطاف پذیری و خاصیت خمشی کفی های فلزی باعث شده تا مشکلی برای آنها بر اثر فشار و وزن بالا ایجاد نشود.

کفی تخت دونفره جک دار

یکی از انواع کفی هایی که میتوان برای تخت خریداری نمود کفی های جک دار هستند که امروزه با استقبال زیادی نیز از سوی خریداران مواجه شده اند و این امکان را بوجود می آورند تا بتوان وسایل زیادی را در قسمت زیرین تخت جای دارد و آنها را نگهداری نمود. کفی تخت دونفرهجک دار برای فضاها و اتاق های کوچک بسیار مناسب و ایده آل است و با وجود این کفی ها میتوان گفت کمبود فضایی را برای قرار دادن وسایل احساس نخواهید کرد. کفی تخت دونفرهجک دار  از فلز ساخته میشوند و فلز به کار رفته در آنها نیز در عین حال که جزو مقاوم ترین فلزات میباشد از وزن کمی برخوردار است و به راحتی میتوان کفی را باز و بسته نمود. البته تا جای ممکن باید سعی کنید تا کفی های جک دار که به راحتی باز و بسته میشوند را تهیه نمایید تا مشکلی در استفاده از آنها برای شما ایجاد نشود.

قیمت کفی تخت دونفره

با نگاهی به فروشگاه های عرضه انواع محصولات چوبی و تخت خواب و همچنین کفی متوجه خواهید شد که قیمت هر یک از این محصولات با یکدیگر متفاوت است که البته عواملی وجود دارند که در قیمت ها تاثیر گذار هستند. کیفیت در قیمت کفی تخت دونفرهجک دار بسیار تاثیر گذار است و در صورتی که کفی از کیفیت ساخت و اتصالات بالایی برخوردار باشد در نتیجه قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.  در قیمت کفی تخت دونفرهجک دار وارداتی و یا داخلی بودن کفی نیز تاثیر زیادی دارد. برخی از کفی ها که البته تعداد کمی از آنها نیز در بازار یافت میشوند از نوع وارداتی هستند که این کفی ها با توجه به اینکه از کشورهای دیگر به کشور ما راه یافته اند و ارز رایج کشور برای واردات آنها صرف شده است از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()